Skenery

Podstránke sa ešte pracuje, Ďakujeme za pochopenie

Snímač Symbol LS2208

132,330€
158,80 s DPH 

  

Ručné snímače Symbol LS 2208 sa vyznačujú vlastnosťami, ktoré vám zjednodušia rozhodovanie o type snímača, ktorý potrebujete. Ak hľadáte malý ergonomický snímač s nízkou hmotnosťou a maximálnou spoľahlivosťou, ktorý ochráni vaše investície i do budúcnosti, je práve LS 2200 tou správnou voľbou.

Snímače LS 2208 sa uplatnia v najrôznejších aplikáciách od klasických pokladníc až po sklady a distribučné centrá: 

- maloobchod: predaj tovaru cez pokladne, inventúry 

- zdravotníctvo: lekárne, inventúra materiálu

- školstvo: knižnice, evidencia majetku.

INOVAČNÉ VLASTNOSTI

Uvedenie snímačov LS 2208 do prevádzky je rýchle a efektívne, a to vďaka jednoduchému programu 123Scan. Tento konfiguračný program s intuitívnym ovládaním skracuje čas potrebný pre nastavenie požadovaných parametrov na minimum. Snímací element v LS 2208 je vyrobený technológiou vstrekovania L I M (Liquid Injection Molding), ktorá zaručuje jeho dlhodobú životnosť.
Snímač sa vyznačuje ergonomickým prevedením, ktoré dobre "padne" do ruky užívateľa a výraznými indikátormi úspešného prečítania kódu, a to ako svetelným, tak i akustickým (s nastaviteľnou hlasitosťou). Medzi ďalšie vlastnosti patrí univerzálne rozhranie, umožňujúce pripojenie k rôznym typom hostiteľov, podpora ADF (Advanced Data Formatting = možnosť modifikácie načítaných dát pred vyslaním do hostiteľa), podpora nového štandardu RSS a flash pamäť pre uloženie firmware.

 Snímač Symbol LS4278                                                                                

395,00€
3474 s DPH

 
 

LS4278 - Bezdrôtový Bluetooth™ laserový snímač so zvýšenou výkonnosťou zaručuje presné a spoľahlivé snímanie čiarových kódov v každom pracovnom prostredí. Vynikajúca funkcionalita snímania umožňuje držať model LS4278 pod akýmkoľvek uhlom a sníma aj tie najmenšie alebo zle vytlačené čiarové kódy. Unikátny dizajn maximalizuje spoľahlivosť odstránením typických chybových miest. Konštrukcia s jedinou doskou eliminuje bežné chyby vnútorných spojov. Tvrdené výstupné sklo laserového lúča je odolné proti poškriabaniu. Priemyselné nabíjacie kontakty s predĺženou životnosťou sú predurčené pre státisíce vkladaní. V kombinácii s podporou vzdialeného manažmentu poskytuje snímač LS4278 výnimočnú hodnotu pre maloobchod, transport a logistiku alebo skladové hospodárstvo.

Bezdrôtová sloboda zlepšuje produktivitu a udržiava ziskovosť
Bezdrôtový snímač LS4278 poskytuje dokonalejšie snímanie čiarových kódov a výrazné zníženie celkových nákladov. Pracovníci sa v okruhu 15 metrov môžu pohybovať a snímať položky a zároveň eliminovanie káblov obsahujúcich škodlivé látky vytvára bezpečnejšie pracovné prostredie. Či už obsluhe, ktorá sa pohybuje okolo pokladne, aby zosnímala veľké a ťažké položky, alebo zdravotníkovi kontrolujúcemu, či správny pacient dostáva správne lieky, integrovaná funkcionalita bluetooth WPAN poskytuje spoľahlivý a bezpečný bezdrôtový prenos dát medzi snímačom a hostom. Zároveň sa zvyšuje produktivita a naopak sa znižuje potenciálne riziko zranenia pri zdvíhaní ťažkých predmetov.

CD-108e R, čierny, ručný skener, RS232
 

56,99€
68,40 s DPH

 
Veľmi obľúbený ručný CCD skener charakterizovaný nízkou spotrebou energie, čím je vhodný na pripojenie k pokladniciam pracujúcim na batériu alebo k notebookom. Tento skener s ergonomickým dizajnom spoľahlivo číta všetky bežne používané čiarové kódy a práca s ním vrátane konfiguračného nastavenia je pre každého užívateľa jednoduchou záležitosťou. Jeho rýchlosť snímania je 100 snímkov za sekundu a spôsob snímania CCD, rozhranie RS-232.    
Adaptér k CD 108

7,10€
8,52 s DPH

 
 V prípade požiadavky externého napájania skenera CD-108E
Honeywell MS-514 ručný skener

99,00€
118,80 s DPH

  Jednolúčový ručný laserový snímač čiarového kódu.Skener používa technológiu CodeGate, ktorá umožňuje zamerať požadovaný čiarový kód a vykonať prenos dát jednoduchým stlačením spúšte.Umožňuje snímať ako štandardné, tak i husté čiarové kódy.
Parametre a špecifikácie:
Laserová dióda: viditeľné spektrum (650 nm ± 10 nm), výkon 675 mW
Hĺbka poľa: 0 - 140 mm (100% EAN)
Rýchlosť snímania: 72 ± 2 scany/sec
Rozlíšenie: 0,102 mm
Rozhranie: USB
   Honeywell MS-9590 Laserový skener s autoaktiváciou

124,00€
148,80 s DPH

 

Kvalitní laserový ručný snímač čiarového kódu v čiernej farbe, ktorý nájde skvelé uplatnenie naprv oblastiach obchodu, zvýšenie kancelárske automatizácie alebo zdravotníctva.Nový ergonomický dizajn maximalizuje komfort pri používaní a znižuje únavu užívateľa pri dlhej práci.Zariadenie v sebe snúbi rýchlosť a presnosť vďaka patentovanej automatické aktivačný technológiu a vylepšenou hĺbkou poľa.Prístroj je tiež vybavený tlačidlom CodeGate s automatickou aktiváciou laserového snímača.K počítaču sa pripája prostredníctvom rozhrania USB.

Hlavné vlastnosti:
Sníma všetky štandardné jednorozmerné čiarové kódy
Veľká snímací vzdialenosť
Automatické beztlačítkové snímania v stojane
Programovateľný ako pomocou tlačenej príručky (MetroSelect), tak softvérovo z počítača (MetroSet2)
LED indikátory (modrý - napájanie, biely - čítanie, žltý - CodeGate)

 Hotelové a reštauračné sytémy